Публічна Оферта

Договір купівлі – продажу меблів (публічна оферта)

м. Київ

Справжнім інтернет-магазин меблів kare-design.in.ua в особі ФОП Лозян О.О., що діє на підставі Свідоцтва про державну реєстрацію (далі – Продавець), та __________________________________ (далі – Покупець), який діє з метою придбання Товару, приймає умови цього договору (далі - Договір) про наступне:

1.0 Загальні положення.

 1. Цей договір є публічною офертою і містить всі істотні умови організації купівлі-продажу дистанційним способом (тобто через інтернет-магазин) із дотриманням вимог чинного законодавства України.
 2. У разі прийняття умов Даного договору (тобто публічної оферти інтернет-магазину), особа, що здійснює акцепт оферти, стає Покупцем. Акцептом є факт оплати замовлення на умовах цього договору.
 3. Цей договір регулює купівлю-продаж в інтернет-магазині у тому числі:
  1. добровільний вибір Покупцем товарів в інтернет-магазині;
  2. самостійне оформлення Покупцем замовлення в інтернет-магазині, чи замовлення по телефону.
  3. оплата Покупцем замовлення, оформленого в інтернет-магазині;
  4. виконання та передача замовлення Покупцеві у власність на умовах цього договору.

2.0 Предмет договору

 1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар і належні до нього документи, а Покупець зобов'язується прийняти цей Товар і належні до нього документи і сплатити за нього Продавцеві визначену цим Договором грошову суму (ціну) на умовах цього договору.
 2. Під Товаром у цьому Договорі розуміється меблі побутові, освітлення для дому, великі та дрібні аксесуари для дому.
 3. Опис Товару, асортимент, кількість, комплектність, ціна одиниці Товару та загальна ціна договору визначаються Сторонами і вказуються в Бланку Замовлення Товару, що є невід'ємною частиною цього Договору. Зазначений в Бланку Замовлення Товару перелік вимог (характеристик) до Товару є вичерпним.
 4. Договір укладено на підставі ознайомлення Покупця із запропонованими продавцем описом товару за допомогою офіційного сайту Продавця за адресою: kare-design.in.ua, а також каталогів, проспектів, буклетів, фотознімків, засобів зв'язку (телевізійної, поштового, радіозв'язку, та інших) або іншими способами, що виключають можливість безпосереднього ознайомлення споживача з товаром, з допомогою Продавця або самостійно з урахуванням побажань і вимог Покупця, відображених у Бланку Замовлення Товару.
 5. Продавець зобов'язується передати Покупцеві Товар належної якості, а також гарантує Покупцеві, що Товар на момент укладення цього Договору і на момент його передачі Покупцеві не закладений, не арештований, не є предметом позовів третіх осіб.

3.0 Вартість і порядок оплати замовлення

 1. Повна вартість замовлення складається з вартості товару в інтернет-магазині і вартості доставки.
 2. Вартість доставки в інтернет-магазині не вказана і залежить від діючих тарифів транспортної організації та акційних умов на дату оплати товару.
 3. Покупець оплачує замовлення будь-яким способом, обраним в інтернет-магазині протягом трьох робочих днів з дати оформлення замовлення в розмірі від 10% до 100% передоплати.

4.0 Доставка замовлення

 1. Загальний термін доставки товару зі складу, складається з терміну обробки замовлення і терміну доставки. Термін обробки замовлення до трьох робочих днів. Термін доставки спеціалізованою організацією вказано в інтернет-магазині приблизно і залежить від обраного способу доставки.
 2. Загальний термін доставки товару під замовлення, складається з терміну обробки замовлення, терміну обробки та виконання замовлення постачальником і терміну доставки. Термін обробки замовлення до п'яти робочих днів. Термін доставки спеціалізованою організацією може становити від дев'яти до дев'яноста днів і залежить від наявності на складі постачальника і терміну виконання доставки транспортною компаніїєю

5.0 Гарантійний термін. Порядок обміну та повернення товару

 1. 1. Продавець гарантує якість Товару і відповідність його призначенням протягом 12 місяців з моменту отримання даного Товару Покупцем, за умови дотримання Покупцем вимог цього Договору, «Правил зберігання та експлуатації наборів меблів».
 2. 2. Покупець має право відмовитися від отриманого товару належної якості протягом чотирнадцяти календарних днів з дати отримання товару, за умови збереження товарного вигляду, споживчих якостей товару, ярликів та пакування. Покупець зобов'язаний повернути товар на склад Продавця за свій рахунок протягом зазначенного терміну. Продавець повертає Покупцеві вартість оплаченого товару, за вирахуванням вартості накладних витрат, або здійснює обмін на інший товар, обраний покупцем із перерахуванням вартості в разі потреби.
 3. 3. При отриманні товару неналежної якості, Покупець має право вимагати заміни неякісного товару на якісний товар. Покупець зобов'язаний повернути товар на склад Продавця за свій рахунок протягом п'яти днів з дати отримання товару. Продавець задовольняє вимогу Покупця на протязі місяця з дати отримання повернутого товару на свій склад.
 4. Повернення товару не можливе, якщо товар був привезений під замовлення.

6.0 Права та обов'язки сторін

 1. Покупець зобов'язаний:
  1. оформити замовлення в інтернет-магазині.
  2. своєчасно оплатити та забрати замовлення на умовах цього договору.
 2. Покупець має право вимагати від Продавця дотримання умов даного договору.
 3. Продавец зобов'язаний:
  1. дотримуватися умов цього договору.
  2. передати Покупцю товар відповідно до обраного зразком в інтернет-магазині, оформленим замовленням та умовами цього договору.
  3. нести повну відповідальність перед Покупцем за виконання замовлення до передачі замовлення Покупцеві.
  4. Продавець не несе відповідальності, не може виступати в якості відповідача в суді і не відшкодовує збитки, що виникли у Покупця через дії або бездіяльності третіх осіб.

7.0 Відповідальність сторін. Порядок вирішення спорів

 1. Всі спори і претензії, які можуть виникнути по суті або в процесі виконання цього Договору, Сторони будуть прагнути вирішити шляхом переговорів. В іншому випадку договір може бути розірваний, а спори можуть бути вирішені в судовому порядку, передбаченому законодавством України.
 2. У разі форс-мажорних обставин, сторони звільняються від виконання цього договору.
 3. Продавець несе відповідальність тільки перед Покупцем у разі невиконання і (або) неналежного виконання першим своїх зобов'язань за цим Договором у порядку та в межах, передбачених чинним законодавством України.
 4. У разі відмови Покупця від виконання цього Договору, Продавець має право вимагати від Покупця відшкодування всіх понесених витрат, пов'язаних з виконанням цього Договору.
 5. У всьому іншому, не передбаченому цим Договором, Сторони керуються чинним законодавством України.
© KARE DESIGN 2014-2023
KARE-DESIGN Київ - Унікальні ідеї щодо меблювання Вашого будинку, неординарні та справжні, абсолютно ненудні та завжди повні сюрпризів та пристрасті: ось, що являють собою салони KARE з 1981 року – і тоді і зараз.
Гармонійні колекції, вражаючі предмети та артефакти з усього світу з нетерпінням чекають на зустріч з Вами.
З KARE SHOP Київ, нашими новими флагманськими магазинами у Києві, ми перетворили мрію на реальність та створили унікальну сцену для нашого театру дизайну. Дозвольте цій дивовижній комбінації спадщини промислового інтер'єру та креативних вражаючих ідей вразити Вас за Вашого наступного візиту до столиці України. І звичайно, як у всьому світі, так і в Києві всі магазини КАРЕ з їхньою звичною неординарністю запропонують Вам все, що завгодно, але тільки не буденне!
Пітер Шенхофен та Юрген Райтер Засновники та Генеральні директори КАРЕ