Про компанію

Бренд KARE символізує ідеї меблювання, які є унікальними, неконформістськими та автентичними – ніколи не нудними та завжди сповненими уяви та натхнення. З 1981 року компанія дивує своїх шанувальників і торгових партнерів по всьому світу незрівнянним і невичерпним розмаїттям нових меблів, освітлювальних приладів і аксесуарів для меблів, які виражають глибоку пристрасть до дизайну. Вони включають в себе захоплюючі відкриття з незрозумілих ремісничих майстерень і трохи божевільні, але унікальні предмети меблів, що створюють ефект «вау», не кажучи вже про зроблені з любов’ю меблі з твердої деревини, які будуть плекатися все життя.
KARE, як жодному іншому бренду, успішно відстежує ікони стилю, розвиває тенденції та інновації в дизайні меблів, а потім використовує їх для здійснення мрій ентузіастів меблювання. Відкриті до спонтанності та сміливі до інновацій, наші скаути трендів і креативні духи створюють дивовижні, доступні та бажані колекції стилю життя. Для нетрадиційних і романтичних духів, для диких і тих, хто стежить за стилем, для райських птахів і всіх тих, хто відкидає всі обмеження, коли справа доходить до облаштування власного будинку.
Натхнення – не умовність
KARE — це нетрадиційна меблева компанія, яка суворо відкидає стандартні концепції, працює стратегічно, відчуваючи ринок, і забезпечує постійний успіх завдяки революційним ідеям меблювання. Юрген Рейтер і Петер Шенхофен є головними духами всього цього. Вони заснували компанію, будучи студентами, і як власники та менеджери вони залишаються на чолі компанії до сьогоднішнього дня – працюючи з пристрастю, готовністю до інновацій та особистою відданістю. Відповідно, як міжнародний постачальник і генератор змін, KARE працює швидше, розумніше та успішніше на ринку.
Ми прикрашаємо світ!
Маючи власні магазини в Німеччині та Австрії, 200 торгових партнерів по всьому світу та 2000 комерційних клієнтів, KARE надихає космополітичний дух і молодь різного віку в понад 70 країнах з ентузіазмом до індивідуальних меблів. У 2014 році компанія відкрила KARE Kraftwerk – свій міжнародний флагманський магазин, який пропонує унікальний досвід життя та ідеї меблювання майбутнього в приміщенні колишньої Мюнхенської електростанції.
KARE Design GmbH є приватною компанією з міжнародними операціями в галузі меблів, освітлення та аксесуарів для меблів. Як франчайзер, оптовий продавець, роздрібний продавець, оператор «магазину в магазині», контрактний бізнес із меблювання та законодавець мод у оздобленні інтер’єрів, мюнхенська компанія зареєструвала безперервне зростання з часу свого заснування.
 • KARE у всьому світі в 2024 році: більш 200 фірмових магазинів у більш ніж 70 країнах
 • Рік заснування: 1981 рік
 • Власники, засновники та керуючі партнери: Юрген Райтер, фахівець з менеджменту, Петер Шенхофен, спеціаліст з менеджменту
 • Франчайзер роздрібної торговельної системи KARE
 • Роздрібний продавець із власними магазинами KARE у Німеччині та Австрії, флагманським магазином KARE Kraftwerk, Мюнхен, і магазинами чоловічої та жіночої моди Stierblut у Мюнхені
 • Інтернет-магазин Stierblut
 • Інтернет-магазин KARE: власник і оператор www.kare.de
 • Частка експорту: приблизно 70 відсотків
 • Виставки: учасники всіх великих міжнародних меблевих ярмарків: imm Cologne, Ambiente and Tendence, Frankfurt, Maison et Objet, Paris, Salone Internazionale del Mobile, Milan, Furniture China, Shanghai, Rooms, Moscow
 • Showroom: міжнародний виставковий зал площею 2800 м²
 • Внутрішні торгові ярмарки: три події на рік для міжнародної меблевої промисловості та партнерів бренду
 • Офіси закупівель і менеджери з якості в Східній Європі, Китаї та Індії
 • Співробітники: у Німеччині бл. 380 у штаб-квартирі з 28 країн і близько 1150 у всесвітній мережі KARE
 • Частка жінок на керівних посадах: 40 відсотків
 • Провайдер навчання: нагорода Торгово-промислової палати за навчання учнів, кожен 10-й член робочої сили є стажером
 • Центральна логістична база в штаб-квартирі компанії площею понад 30 000 м² плюс зовнішні склади
 • Логістичний центр в Азії для прямих контейнерних операцій
 • Нагорода: «Магазин року 2015» для флагманського магазину бренду KARE Kraftwerk у Мюнхені
 • Нагорода: «E-Mail Marketing Award 2015» за інформаційний бюлетень B-to-C від DialogSummit
 • KARE Academy: міжнародний власний центр підвищення кваліфікації

  Адреси салонів:
  ТРЦ АТМОСФЕРА Київ. Столичне Шосе 103, 1-й поверх Салон KARE 
  Тел: (093) 728-78-78
  Центр Меблів 4ROOM Київська область, с.Петропавлівська Борщагівка, вул.Петропавлівська, 6
  ТЦ 4ROOM 2-й поверх, Салон KARE
  Тел: (093) 000-19-50
  .
  Юрідична адреса представника KARE DESIGN  по Київу та області 
  35000 місто Костопіль провулок Студентський 1 а Рівненська область.
© KARE DESIGN 2014-2023
KARE-DESIGN Київ - Унікальні ідеї щодо меблювання Вашого будинку, неординарні та справжні, абсолютно ненудні та завжди повні сюрпризів та пристрасті: ось, що являють собою салони KARE з 1981 року – і тоді і зараз.
Гармонійні колекції, вражаючі предмети та артефакти з усього світу з нетерпінням чекають на зустріч з Вами.
З KARE SHOP Київ, нашими новими флагманськими магазинами у Києві, ми перетворили мрію на реальність та створили унікальну сцену для нашого театру дизайну. Дозвольте цій дивовижній комбінації спадщини промислового інтер'єру та креативних вражаючих ідей вразити Вас за Вашого наступного візиту до столиці України. І звичайно, як у всьому світі, так і в Києві всі магазини КАРЕ з їхньою звичною неординарністю запропонують Вам все, що завгодно, але тільки не буденне!
Пітер Шенхофен та Юрген Райтер Засновники та Генеральні директори КАРЕ