Доставка

Доставка по Києву

Крупногабаритний товар - від 650 грн.
Малогабаритний: - за розцінками кур'єрської служби НОВА ПОШТА, МЕРКУРІЙ або іншою зручною для вас.
Термін доставки: за наявності товару на складі або в салоні - 1-2 дні
*Доставка здійснюється до борту автомобіля доставки. Занесення до квартири обговорюється додатково при оформленні замовлення або на місці з представниками служби доставки.

- Перед організацією занесення великогабаритних покупок переконайтеся, що двері, сходи та ліфти у Вашому будинку досить широкі. Обов'язково подбайте про те, щоб звільнити місце для нових меблів.

- Ми можемо подбати про утилізацію пакувального матеріалу.

Доставка по Україні

За допомогою поштової служби НОВА ПОШТА, МЕРКУРІЙ або іншої зручної для вас.
Здійснюється після внесення сплати на розрахунковий рахунок.
Проводиться протягом 2-4-х днів за наявності складі, або за заздалегідь обумовленому терміну після надходження товару складу продавця (якщо товар поставляється на замовлення).

Самовивіз із київських салонів KARE.
 

Порядок обміну та повернення товару

  • Продавець гарантує якість Товару і відповідність його призначенням протягом 12 місяців з моменту отримання даного Товару Покупцем, за умови дотримання Покупцем вимог цього Договору, «Правил зберігання та експлуатації наборів меблів».
  • Покупець має право відмовитися від отриманого товару належної якості протягом чотирнадцяти календарних днів з дати отримання товару, за умови збереження товарного вигляду, споживчих якостей товару, ярликів та пакування. Покупець зобов'язаний повернути товар на склад Продавця за свій рахунок протягом зазначенного терміну. Продавець повертає Покупцеві вартість оплаченого товару, за вирахуванням вартості накладних витрат, або здійснює обмін на інший товар, обраний покупцем із перерахуванням вартості в разі потреби.
  • При отриманні товару неналежної якості, Покупець має право вимагати заміни неякісного товару на якісний товар. Покупець зобов'язаний повернути товар на склад Продавця за свій рахунок протягом п'яти днів з дати отримання товару. Продавець задовольняє вимогу Покупця на протязі місяця з дати отримання повернутого товару на свій склад.
  • Повернення товару не можливе, якщо товар був привезений під індівідуальний договір на замовлення.
© KARE DESIGN 2014-2023
KARE-DESIGN Київ - Унікальні ідеї щодо меблювання Вашого будинку, неординарні та справжні, абсолютно ненудні та завжди повні сюрпризів та пристрасті: ось, що являють собою салони KARE з 1981 року – і тоді і зараз.
Гармонійні колекції, вражаючі предмети та артефакти з усього світу з нетерпінням чекають на зустріч з Вами.
З KARE SHOP Київ, нашими новими флагманськими магазинами у Києві, ми перетворили мрію на реальність та створили унікальну сцену для нашого театру дизайну. Дозвольте цій дивовижній комбінації спадщини промислового інтер'єру та креативних вражаючих ідей вразити Вас за Вашого наступного візиту до столиці України. І звичайно, як у всьому світі, так і в Києві всі магазини КАРЕ з їхньою звичною неординарністю запропонують Вам все, що завгодно, але тільки не буденне!
Пітер Шенхофен та Юрген Райтер Засновники та Генеральні директори КАРЕ