Новини

Домашня історія Edilka Anderson

23.10.2023

НАВЧАННЯ: БІЛЬШЕ ВДОМА, НІЖ ОФІСУ

Єділка як підприємець теж має роботу після роботи. Вона також цінує можливість домашнього офісу, щоб вона могла проводити більше часу зі своїми дітьми. «Незалежно від того, чи хтось працює в домашньому офісі постійно чи лише частину часу, дуже варто зробити це робоче місце якомога приємнішим та естетичнішим».

Еділка надала своєму кабінету особливої ​​родзинки: «Мені подобається фіолетовий диван «Нічна лихоманка» з його плавними формами!»



 

Привертає увагу : Еділка знайшла багато своїх улюблених меблів та аксесуарів у KARE Toronto. Незалежно від того, чи є дзеркала чи картини як прикраса стін, вони привертають увагу до кімнати, підкреслюють архітектурні особливості, такі як камін, або вміло підкреслюють порожні стіни та кути.




ОАЗИС ГАРНОГО НАСТРОЮ У ВІТАЛЬНІ

«Можу лише порекомендувати всім не поспішати на доопрацювання меблів, — радить Еділка, — вам буде набагато комфортніше. 



 

ОРГАНІЗОВУЙТЕ СПАЛЬНЮ З ЛЮБОВ’Ю

У своєму зайнятому житті підприємця та матері Еділка цінує спокій і відпочинок як баланс. Тому її спальня є місцем для читання та відпочинку.


 

УЛЮБЛЕНІ КОЛЬОРИ ЯК ПОНЯТТЯ

Також Edilka робить акцент на індивідуальність при підборі кольорів і матеріалів. Чорний і білий служать нейтральною основою, яку вона доповнює акцентними кольорами, такими як нюдовий і золотий. Стиль Edilka поєднує в собі матеріали дерево та метал, що надає кімнатам індивідуальності.



 




© KARE DESIGN 2014-2023
KARE-DESIGN Київ - Унікальні ідеї щодо меблювання Вашого будинку, неординарні та справжні, абсолютно ненудні та завжди повні сюрпризів та пристрасті: ось, що являють собою салони KARE з 1981 року – і тоді і зараз.
Гармонійні колекції, вражаючі предмети та артефакти з усього світу з нетерпінням чекають на зустріч з Вами.
З KARE SHOP Київ, нашими новими флагманськими магазинами у Києві, ми перетворили мрію на реальність та створили унікальну сцену для нашого театру дизайну. Дозвольте цій дивовижній комбінації спадщини промислового інтер'єру та креативних вражаючих ідей вразити Вас за Вашого наступного візиту до столиці України. І звичайно, як у всьому світі, так і в Києві всі магазини КАРЕ з їхньою звичною неординарністю запропонують Вам все, що завгодно, але тільки не буденне!
Пітер Шенхофен та Юрген Райтер Засновники та Генеральні директори КАРЕ