Новини

Kare Osaka – Елегантна лаконічність Японії.

20.12.2020
Нова класика від OSAKA COLLECTION
Японська лаконічність та сильна внутрішня енергія матеріалів.
Тепло темного дерева та латунних елементів.
Сувора геометрія в масиві та витончене блискуче заднє подовження – легка повітряна атмосфера у вашій вітальні, їдальні або кабінеті.

Темне дерево, вкрита латунею сталь та дивовижна графічна форма – чиста гармонія нового інтер'єру Osaka. Він допускає невелику екстравагантність: наприклад, вази у стилі футуризм та декоративне світло. Інтер'єр створює ауру сучасної Азії. Osaka знаходиться під впливом японської естетики та виконаний у коричневому кольорі з переважанням лаконічних форм, великою кількістю натуральних матеріалів та квіткових мотивів у поєднанні з нестандартними декоративними рішеннями. Osaka сподобається тим, хто любить збалансований мінімалістичний простір з невеликою кількістю меблів.

Колекція OSAKA представлена ​​8-ма елементами:
kare-design kiev osaka collection

 
kare kiev kupit osaka sideboard

Буфет Osaka от Kare design Kiev


Столик кофейный Osaka 137 х 77 см. kare design Киев
 © KARE DESIGN 2014-2022
KARE-DESIGN Київ - Унікальні ідеї щодо меблювання Вашого будинку, неординарні та справжні, абсолютно ненудні та завжди повні сюрпризів та пристрасті: ось, що являють собою салони KARE з 1981 року – і тоді і зараз.
Гармонійні колекції, вражаючі предмети та артефакти з усього світу з нетерпінням чекають на зустріч з Вами.
З KARE SHOP Київ, нашими новими флагманськими магазинами у Києві, ми перетворили мрію на реальність та створили унікальну сцену для нашого театру дизайну. Дозвольте цій дивовижній комбінації спадщини промислового інтер'єру та креативних вражаючих ідей вразити Вас за Вашого наступного візиту до столиці України. І звичайно, як у всьому світі, так і в Києві всі магазини КАРЕ з їхньою звичною неординарністю запропонують Вам все, що завгодно, але тільки не буденне!
Пітер Шенхофен та Юрген Райтер Засновники та Генеральні директори КАРЕ