Інтер'єр "LUXURY"

Дзеркальні меблі в холодних та теплих відтінках

Елегантне та сучасне оформлення вітальні? А може чуттєва спальня в стилі soft glam? Розкіш – ідеальний рецепт для оформлення інтер'єрів різного призначення. Меблі з цієї колекції, що чудово поєднуються зі світлими дзеркальними фасадами, не тільки красиво прикрашають інтер'єр, але й дозволяють створити практичну систему зберігання. Серед доступних тут елементів ви знайдете журнальні столики, консолі, письмові столи, а також комоди та шафи, які приховують за скляними фасадами велику кількість полиць, шаф та ящиків.

Меблі з колекції Luxury - це захоплення гламурним стилем, повним пишноти та дрібничок. Однак у цьому випадку ви зустрінете не характерну екстравагантну версію, а набагато більш стриману версію, яка є ідеальним компромісом між ексклюзивним дизайном і функціональністю. Завдяки використанню простих дизайнерських рішень дзеркальні фасади не пригнічують яскравістю, а гармонійно розташовані лінії у поєднанні зі склом створюють ефектний ефект.
Показати ще
Інтер'єр LUXURY

Елементи інтер'єру

© KARE DESIGN 2014-2022
KARE-DESIGN Київ - Унікальні ідеї щодо меблювання Вашого будинку, неординарні та справжні, абсолютно ненудні та завжди повні сюрпризів та пристрасті: ось, що являють собою салони KARE з 1981 року – і тоді і зараз.
Гармонійні колекції, вражаючі предмети та артефакти з усього світу з нетерпінням чекають на зустріч з Вами.
З KARE SHOP Київ, нашими новими флагманськими магазинами у Києві, ми перетворили мрію на реальність та створили унікальну сцену для нашого театру дизайну. Дозвольте цій дивовижній комбінації спадщини промислового інтер'єру та креативних вражаючих ідей вразити Вас за Вашого наступного візиту до столиці України. І звичайно, як у всьому світі, так і в Києві всі магазини КАРЕ з їхньою звичною неординарністю запропонують Вам все, що завгодно, але тільки не буденне!
Пітер Шенхофен та Юрген Райтер Засновники та Генеральні директори КАРЕ