Інтер'єр "GRACE"

Як і належить дизайнерам KARE, в цій колекції немає нічого очевидного і однозначного - натхнення, почерпнуті в дизайні минулого, гармонійно переплітаються з сучасністю, разом створюючи єдине ціле, яке вражає своїм унікальним і складним для імітації характером. Класика в сучасному виконанні - ідеальний вибір для всіх, хто любить оригінальний і нестандартний дизайн, але при цьому старанно уникає надмірної кричущості в облаштуванні свого інтер'єру. Екстравагантність – одна з останніх речей, які можна було б звинуватити в меблях, що входять до складу колекції Grace, але в той же час було б важко заперечити її вишуканий характер. У чому ж секрет його унікальності? Є кілька причин...
ЕКЛЕКТИЧНИЙ ДИЗАЙН З РОЗКІШНИМ ПРИСМАКОМ, В ЯКОМУ ВИТОНЧЕНА ЕСТЕТИКА ПЕРЕПЛІТАЄТЬСЯ ЗІ ЗНАЧНОЮ ДОЗОЮ ЗАТИШКУ
МАНГОВА ДЕРЕВИНА - ДЕКОРАТИВНА ЕКЗОТИКА, ПЕРЕД ЯКОЮ ВАЖКО ВСТОЯТИ
Домінуючим матеріалом, з якого виготовлені меблі колекції Grace, є екзотичне дерево манго. Варто мати на увазі, що це не тільки надзвичайно декоративна порода деревини, яка характеризується красивою зернистістю і теплими кольорами, але й надзвичайно міцна деревина, завдяки якій меблі з неї залишаться з вами на довгі роки, незмінно насолоджуючи своїм виглядом. бездоганний стан.
РЕТЕЛЬНО ПРОДУМАНІ ДЕТАЛІ І РУЧНА РОБОТА - ІДЕАЛЬНЕ ПОЄДНАННЯ ДЛЯ ЛЮБИТЕЛІВ УНІКАЛЬНОГО ДИЗАЙНУ
МАРМУР - ПРИСВЯЧЕНО ШАНУВАЛЬНИКАМ ЕКСКЛЮЗИВНОГО КЛІМАТУ
Екзотичне мангове дерево - не єдиний високоякісний матеріал, на який можна розраховувати в колекції Grace - не менш важливу роль тут відіграє розкішний мармур. Стільниці з нього ніжно контрастують із затишним манговим деревом, завдяки чому все не одноманітно і передбачувано. Білий мармур із сірими прожилками чудово поєднується з теплим відтінком деревини манго, створюючи збалансоване поєднання кольорів, пропонуючи надзвичайно широкі можливості аранжування.
Показати ще
Інтер'єр GRACE

Елементи інтер'єру

© KARE DESIGN 2014-2023
KARE-DESIGN Київ - Унікальні ідеї щодо меблювання Вашого будинку, неординарні та справжні, абсолютно ненудні та завжди повні сюрпризів та пристрасті: ось, що являють собою салони KARE з 1981 року – і тоді і зараз.
Гармонійні колекції, вражаючі предмети та артефакти з усього світу з нетерпінням чекають на зустріч з Вами.
З KARE SHOP Київ, нашими новими флагманськими магазинами у Києві, ми перетворили мрію на реальність та створили унікальну сцену для нашого театру дизайну. Дозвольте цій дивовижній комбінації спадщини промислового інтер'єру та креативних вражаючих ідей вразити Вас за Вашого наступного візиту до столиці України. І звичайно, як у всьому світі, так і в Києві всі магазини КАРЕ з їхньою звичною неординарністю запропонують Вам все, що завгодно, але тільки не буденне!
Пітер Шенхофен та Юрген Райтер Засновники та Генеральні директори КАРЕ