Інтер'єр "White Marble"

Світла вітальня в сучасному дизайні.
Буфет Cracle виводить виняткову майстерність та дизайн на новий рівень. Цей сучасний дизайн, натхненний справжніми карстовими утвореннями, знаходить красу в найнесподіваніших місцях.
Його органічні риси досягаються завдяки ручному виробленню "тріщин" і майстерному оздобленню під золото, що створює ідеальне благородне поєднання.
Динаміка та елегантність, прекрасне поєднання сили та витонченості – новий сучасний стиль у дизайні інтер'єру.
Функціональний витвір мистецтва, народжений з холоду і щойно потрісканий, демонструє світові багаті золоті деталі.
Показати ще
Интерьеры Kare Design с поворотным креслом

Елементи інтер'єру

© KARE DESIGN 2014-2023
KARE-DESIGN Київ - Унікальні ідеї щодо меблювання Вашого будинку, неординарні та справжні, абсолютно ненудні та завжди повні сюрпризів та пристрасті: ось, що являють собою салони KARE з 1981 року – і тоді і зараз.
Гармонійні колекції, вражаючі предмети та артефакти з усього світу з нетерпінням чекають на зустріч з Вами.
З KARE SHOP Київ, нашими новими флагманськими магазинами у Києві, ми перетворили мрію на реальність та створили унікальну сцену для нашого театру дизайну. Дозвольте цій дивовижній комбінації спадщини промислового інтер'єру та креативних вражаючих ідей вразити Вас за Вашого наступного візиту до столиці України. І звичайно, як у всьому світі, так і в Києві всі магазини КАРЕ з їхньою звичною неординарністю запропонують Вам все, що завгодно, але тільки не буденне!
Пітер Шенхофен та Юрген Райтер Засновники та Генеральні директори КАРЕ