Інтер'єр "Glamrock"

Розкіш та вишуканість у стилі голлівудських зірок

Чарівний і водночас дивовижний, оточений аурою елітарності – цей інтер'єр не сподобається любителям спокійної атмосфери чи мінімалізму. Тут цінителі класики не зазнають простоти, а любителям міських лофтів не сподобається надлишок дрібничок та декоративних деталей.

Складні прикраси на меблів, ліпнина на стінах, блискучі скляні поверхні та плюшева оббивка - Glamrock черпає натхнення в найкращому. Так що якщо ви акцентуєте увагу на індивідуалізм і любите виражати свою індивідуальність в інтер'єрах, велика ймовірність, що ця пропозиція підкорить ваші серця. Тільки будьте обережні, щоб не впасти у зайву ейфорію – гламурний стиль часто балансує на межі кітчу та перебільшення.

Ромбоподібні ручки? Дзеркальні меблеві фасади? А може рама для дзеркала, прикрашена паєтками? Тут ефект розкоші створюється ретельно підібраними матеріалами та деталями. У глем-рок інтер'єрах помірність - не бажаний гість.
Glamrock готовий до веселощів з шампанським у вас вдома!
Показати ще
Інтер'єр Glamrock

Елементи інтер'єру

© KARE DESIGN 2014-2022
KARE-DESIGN Київ - Унікальні ідеї щодо меблювання Вашого будинку, неординарні та справжні, абсолютно ненудні та завжди повні сюрпризів та пристрасті: ось, що являють собою салони KARE з 1981 року – і тоді і зараз.
Гармонійні колекції, вражаючі предмети та артефакти з усього світу з нетерпінням чекають на зустріч з Вами.
З KARE SHOP Київ, нашими новими флагманськими магазинами у Києві, ми перетворили мрію на реальність та створили унікальну сцену для нашого театру дизайну. Дозвольте цій дивовижній комбінації спадщини промислового інтер'єру та креативних вражаючих ідей вразити Вас за Вашого наступного візиту до столиці України. І звичайно, як у всьому світі, так і в Києві всі магазини КАРЕ з їхньою звичною неординарністю запропонують Вам все, що завгодно, але тільки не буденне!
Пітер Шенхофен та Юрген Райтер Засновники та Генеральні директори КАРЕ