Інтер'єр "BASTIDON"

ЕКО-ДИЗАЙН У ГАРМОНІЇ З ПРИРОДОЮ
Bastidon - це колекція, яка може бути невелика з точки зору елементів, але вона більш ніж компенсує це своїм нетрадиційним характером, де природна атмосфера переплітається з вишуканим дизайном. Тут ви знайдете красиві консолі з численними ящиками та надзвичайно декоративні дзеркала у формі сонця – один із безумовних хітів останніх сезонів!

ГРУНЧНИЙ СТИЛЬ З ПРИРОДНИМ РОЗДІЛКОЮ
Дизайнерські меблі не обов'язково повинні бути екстравагантними - ніщо не заважає її незвичайній естетиці виходити прямо від природи. Це ще одна колекція, де дизайнери KARE освоїли використання екологічно чистої переробленої деревини.

КОЛЕКЦІЙНІ ЕЛЕМЕНТИ
Продумана до найдрібніших деталей серія - дизайнери подбали не тільки про вдале поєднання матеріалів, а й про ефектні деталі, які додають ще більшої вишуканості всьому. Всі консолі та дзеркала, що входять до колекції Bastidon, виготовлені з переробленої деревини, а тонкі основи консолей - зі сталі з порошковим покриттям. Еко-ефект доповнюють оригінальні ручки з нитки кокосових волокон.
Показати ще
Інтер'єр BASTIDON

Елементи інтер'єру

© KARE DESIGN 2014-2023
KARE-DESIGN Київ - Унікальні ідеї щодо меблювання Вашого будинку, неординарні та справжні, абсолютно ненудні та завжди повні сюрпризів та пристрасті: ось, що являють собою салони KARE з 1981 року – і тоді і зараз.
Гармонійні колекції, вражаючі предмети та артефакти з усього світу з нетерпінням чекають на зустріч з Вами.
З KARE SHOP Київ, нашими новими флагманськими магазинами у Києві, ми перетворили мрію на реальність та створили унікальну сцену для нашого театру дизайну. Дозвольте цій дивовижній комбінації спадщини промислового інтер'єру та креативних вражаючих ідей вразити Вас за Вашого наступного візиту до столиці України. І звичайно, як у всьому світі, так і в Києві всі магазини КАРЕ з їхньою звичною неординарністю запропонують Вам все, що завгодно, але тільки не буденне!
Пітер Шенхофен та Юрген Райтер Засновники та Генеральні директори КАРЕ