Інтер'єр "Modern Pop"

ДИЗАЙНЕРСЬКА ЕКЛЕКТИКА ТА СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО
Натхненні сучасною поп-музикою...
Чи готові ви до припливу оптимізму та солідної дози позитивної енергії? Зустрічайте Modern Pop – одне з останніх натхнень KARE, яке не знає, що таке нудьга та одноманітність в інтер'єрах. Еклектичне поєднання стилів та кольорів, приправлене гумористичними акцентами із сучасного мистецтва, - це пропозиція для тих, хто не боїться виражати свою індивідуальність і наголошує на індивідуалізмі інтер'єру.

Соковиті фарби в головній ролі
Поп-арт - чудовий рецепт самобутнього інтер'єру з багатьох причин. Однак найбільше нас приваблює творча гра з візерунками та геніальне використання виразних кольорів, що використовуються у цьому стилі. Апетитний апельсин, канаркова жовч чи енергійна фуксія? Сучасна поп-музика не боїться радикальних рішень. Тому не дивуйтеся, побачивши помаранчевий диван на тлі чорно-білої підлоги та барвистий килим із лицьовим мотивом – цей оригінальний стиль дивує практично на кожному кроці.

 

Показати ще
Інтер'єр Modern Pop

Елементи інтер'єру

© KARE DESIGN 2014-2022
KARE-DESIGN Київ - Унікальні ідеї щодо меблювання Вашого будинку, неординарні та справжні, абсолютно ненудні та завжди повні сюрпризів та пристрасті: ось, що являють собою салони KARE з 1981 року – і тоді і зараз.
Гармонійні колекції, вражаючі предмети та артефакти з усього світу з нетерпінням чекають на зустріч з Вами.
З KARE SHOP Київ, нашими новими флагманськими магазинами у Києві, ми перетворили мрію на реальність та створили унікальну сцену для нашого театру дизайну. Дозвольте цій дивовижній комбінації спадщини промислового інтер'єру та креативних вражаючих ідей вразити Вас за Вашого наступного візиту до столиці України. І звичайно, як у всьому світі, так і в Києві всі магазини КАРЕ з їхньою звичною неординарністю запропонують Вам все, що завгодно, але тільки не буденне!
Пітер Шенхофен та Юрген Райтер Засновники та Генеральні директори КАРЕ